Mindset koučování

Osobní rozvoj je něco, po čem touží většina z nás. A všechny změny, které s rozvojem nás samotných souvisí, začínají v hlavě. Společně odhalíme nejrůznější zákoutí Vaší mysli, opřeme se o NLP metody, lingvistiku a mnoho dalších technik, a vytvoříme základ pro Váš úspěch.


Mentoring 

Mít mentora je skvělá věc! Někoho, od koho se můžete učit, a to nejen v práci, ale v životě obecně. Budu s Vámi sdílet své zkušenosti, úspěchy i přešlapy. Nečekejte ale nezávazné povídání u kafíčka. Stanovíme si cíle a za těmi půjdeme.

Jak naše spolupráce začne?

První kontakt je na Vás - stačí vyplnit kontaktní formulář, napsat mi na mail nebo na LinkedIn. Nezáleží na tom, jestli máte konkrétní představu nebo jen neurčitou potřebu něco změnit, někam se posunout. V každém případě si domluvíme naše první online setkání, během kterého nám půjde o to se poznat. Bude mě zajímat důvod, proč jste mě kontaktovali, co pro Vás můžu udělat a co ode mě očekáváte. Řeknu Vám, co ode mě můžete očekávat Vy a jak by mohla naše spolupráce vypadat. Podle potřeby půjdeme i do větší hloubky. 

První setkání je nezávazné a zdarma. Investujete pouze svůj čas a energii. Rozhodnutí o naší spolupráci musí být oboustranné a oboustranně závazné. Potřebujete čas na rozmyšlenou? Máte ho mít!

Ceník služeb

1. setkání

45 min

zdarma

1 setkání

60 min

1 500 Kč*

Život podle mě

3měsíční transformační program

25 000 Kč*

*Pro student(k)y, rodiče na rodičovské apod. nabízím individuální sazbu

Začněte psát první kapitolu svého příběhu

Dejte mi o sobě vědět! Ozvu se Vám co nejdříve a pustíme se do psaní.